מעגלי נשים

את מוזמנת להתחבר אל עצמך ואל חברותייך

אני יודעת שאת כל היום מתרוצצת, מדלגת מתפקיד לתפקיד, קופצת ממשימה למשימה.
את עושה שמיניות באוויר ומשתדלת לרצות את כולם, להספיק הכל, להשיג כל מה שצריך, שהכול יהיה בסדר, שהכל במקום והבית מסודר,
שלבוס אין תלונות והכי חשוב שלמשפחה לא יחסר דבר.

ואיפה את במרוץ הזה?
איפה את ברשימה?​

כשמעגל הנשים שלי מתכנס יש לך הזדמנות לעצור את המרוץ המטורף הזה.
יש לך הזדמנות לערב שהמרכז בו הוא את, הזדמנות למלא את המצברים שלך, לתת לעצמך שקט מהכול כשמסביבך אנרגיה אוהבת, תומכת ומכילה, כמו שרק נשים יודעות ויכולות לספק.

במעגל את תעשי רק מה שיבוא ויתאים לך, במעגל תוכלי לשתף אם תרצי או לבחור רק להקשיב, תוכלי לשמוח ולהתרגש, להתבונן ולשקף – והכי חשוב, לבוא כמו שאת ולהתקבל כמו שאת על ידי נשים אחרות ועל ידי.

איך זה עובד?

כשהמעגל נשים שלי מתכנס, אנו מתקבצות יחד כדי להתבונן על עצמנו ולחקור תחומים שונים בחיים שמעסיקים אותנו, כל מעגל מתקיים סביב נושא ספציפי אחד. את המעגל אני מנחה באהבה גדולה בשילוב דמיון מודרך, עריכת טקסים, קלפי השלכה, טכניקות של שיתוף ושיקוף וכלים אימוניים אחרים. המעגל בנוי לאפשר לך לחקור ולשפוך אור על נושאים אלו בחיים שלך, לקבל כלים להתמודדות ולהיטען באנרגיה מעצימה שתלווה אותך בהמשך ותאפשר לך צמיחה והתפתחות אישית.

מלבד הנושא בו הוא עוסק, כל מעגל מקבל את הייחודי בו בזכות הנשים המרכיבות את המעגל, נשים בגילאים ובשלבים שונים בחיים, כל אחת שונה אך שווה, ראויה ובעלת יכולת.

יחד, נוצר מרחב בטוח, בו יש מקום ובמה להשמיע את קולך ללא מסכות ולהשמיע את האמת שלך ללא פחד משיפוטיות וביקורתיות – כולנו אחת במעגל.

וכן, גם אם את לא מכירה אף אישה במעגל, את תרגישי נוח ומקובלת, במעגלים הללו נוצרים קשרים חברתיים מרגשיים ועוצמתיים בין המשתתפות.

משתתפות ממליצות

ממליצות עלי
אילנית צור ממליצה על ליאור אפריים
ריקי בר נתן ממליצה על ליאור אפריים
לילך לוי ממליצה על ליאור אפריים
טל שחר ממליצה על ליאור אפריים
ורד בבלר ממליצה על ליאור אפריים
אור לי יאדי ממליצה על ליאור אפריים

מעגל נשים יכול לעזור לך לחקור נושאים כמו:

ניתן להזמין מעגל נשים בכל הארץ עבור הנשים בחייך כדי להתעצם לקראת אירועים שונים כמו: מסיבת רווקות, מסיבת יום הולדת, בת מצווה, שינוי קריירה, הריון ולידה, פרידה או גירושין, או כל אירוע אחר שבו את והנשים בחייך תבחרו לעבור ערב מרגש ומגבש.

להזמנת מעגל נשים, ולקבלת עדכונים על מעגל הנשים הקרוב מלאי את הפרטים ואחזור אלייך